Choď na obsah Choď na menu
 


Poznať svojho nepriateľa (slash)

Severus sa v deň, keď Harry oslávi 16 rokov dozvie zarážajúcu vec. Harry je jeho syn. Nevie, ako si má s touto novinou poradiť. Má to Harrymu povedať, alebo si to nechať pre seba? Žiaľ, nemá veľa času na to aby sa rozhodol. Rozhodnutie musí padnúť rýchlo. Ako si stým poradia?  Temný pán vymýšľa nový plán o ktorom nikomu nič nepovedal a to znamená, že môžu čakať čokoľvek... To čo vymyslel však nečakal nikto! 

Hlavný pár: Harry Potter/Tom Riddle

 

 

 

Príspevky

16. Kapitola

14. 4. 2018

| Komentáre: 2

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Konečne je tu pokračovanie! A tentoraz mi to ani netrvalo celý rok! A teraz vážne, ospravedlňujem sa, že mi to opäť trvalo dva mesiace. Bola som chorá a musela som sa učiť na zápočty, čo ma však neospravedlňuje, pretože keby sa mi chcelo, tak ten čas by sa bez problémov našiel. 

Preto vám ďakujem za vašu trpezlivosť a dúfam, že tu vydržíte s rovnakou trpezlivosťou čakať aj naďalej. 

Nyssa

 

Anketa

10. 4. 2018

| Komentáre: 4

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Chcela by som vás požiadať o maličkú pomoc. Vážne by mi pomohlo ak by ste zahlasovali v ankete. Vopred ďakujem :)

 

15.Kapitola

8. 2. 2018

| Komentáre: 3

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Po veľmi, veľmi dlhej dobe pridávam kapitolu k tejto poviedke. Dúfam, že tu má ešte nejakého fanúšika, ktorý vydržal ten rok čakať. Veľmi ďakujem za všetky komentáre, ktoré ste pri poslednej časti zanechali. Keď som videla, ako stále čakáte na pokračovanie ktoré neprichádzalo (ešte raz sa ospravedlňujem), nútilo ma to nevzdávať sa. Priznávam sa, že pre mňa bolo celkom ťažké sa do toho písania dostať... respektíve, táto kapitola bola pre mňa ťažká. Už pred rokom sa mi ju nedarilo dokončiť a teraz to tiež nebolo úplne jednoduché...Ale je hotová a dúfam, že sa vám bude aspoň trochu páčiť. Za názory budem vďačná :-)

Nyssa

 

14.Kapitola

23. 11. 2016

| Komentáre: 8

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Je tu nová kapitola, venujem ju Mary, Lady Corten a Kilia Ica ako poďakovanie za podporu pri predchádzajúcich kapitolách ;)

Obsah sa nakoniec troška líši od zamýšľaného, keďže som akosi v predchádzajúcej kapitole zabudla spomenúť pár drobností...ale nevadí. Navyše dúfam, že sa to už teraz začne konečne troška zamotávať...hoci k Voldyho nástupu na scénu si ešte chvíľku počkáme :D Na záver dúfam, že sa kapitola bude páčiť.

S pozdravom,

Nyssa

 

13.Kapitola

15. 11. 2016

| Komentáre: 6

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Pridávam ďalšiu kapitolu. Dnes o kúsok dlhšiu ako u mňa býva zvykom, tak dúfam,že vás to neunudí, pretože mám pocit, že tentoraz je to celkom o ničom napriek tomu, že sa Harry konečne pozhovára so Severusom. No nevadí, nabudúce to už hádam bude lepšie, posnažím sa ;)

 

12.Kapitola

11. 11. 2016

| Komentáre: 4

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Troška neskôr ako som plánovala, ale predsa. dúfam že sa bude páčiť :)

 

11.Kapitola

3. 11. 2016

| Komentáre: 7

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Tak dnes je to trochu kratšie, ale dúfam, že aj tak sa bude páčiť. Nie som si istá, či sa mi teraz podarí nabehnúť do režimu, ktorý som mala pred tým ako som bola chorá, lebo som začala chodiť do práce, preto budú aj kapitoly vychádzať menej často. V každom prípade sa pokúsim aby sa to držalo aspoň na jednej kapitole za týždeň. (V prípade, že sa mi bude dať tak aj častejšie).

 

10.Kapitola

1. 11. 2016

| Komentáre: 5

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Ták po dlhej, dlhej dobe je tu konečne ďalšia kapitola, ktorú sa mi nakoniec podarilo napriek všetkému dopísať. Hoci musím priznať, že občas som mala pocit, že viac mažem ako píšem ďalej. Napriek tomu som ju úspešne dopísala a chcem ju venovať všetkým trpezlivý čitateľom :) Dúfam, že ďalšia kapitola i už tak dlho trvať nebude. Dnes nám skončia prázdniny a nabudúce treba očakávať nový školský rok :)

 

9.Kapitola

10. 10. 2016

| Komentáre: 8

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Fuu tak táto kapitola bola des. Absolútne som nestíhala písať. Dúfam, že pochopíte moje myšlienkové pochody a bude sa vám to páčiť. Pôvod postáv proste bolo treba zmeniť, v budúcnosti to bude dôležité. Dúfam že sa kapitola páči.

Ďakujem Mary, Kilii a Lady Corten za podporu, ktorú mi vyjadrili v komentároch a zároveň vám venujem túto kapitolu. 

 

8.Kapitola

8. 10. 2016

| Komentáre: 6

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Tak a je tu ďalšia kapitola. Harry zo Sevom sa porozprávajú...teda Severus rozpráva a Harry počúva. Túto kapitolu som si prestavila kúsok inak. Hlavne Harryho reakcia bola podstatne pokojnejšia, ako som si sprvu predstavovala....ale nemôžem si pomôcť, môj Harry Siriusovou smrťou dospel a potlačiltú svoju detinskú výbušnosť...alebo to budú Snapeovské gény? :D

 

Som rada za každý koment, ktorý si môžem prečítať (a potešilo by ma ak by zanechal svoj názor aj niekto nový, nech viem či sa vám to páči, alebo by ste niečo zmenili ;)).

 

Na záver by som na vás mala takú malú prosbičku. Potrebovala by som radu na meno pre starú a urodzenú čarodejnícku rodinu. Mám pár mien v zálohe, ale s ani jedným nie som spokojná (vymýšľanie mien mi vôbec nejde). Preto ak by vás niečo napadlo, nehanbite sa a poraďte budem vám veľmi vďačná.

Nyssa