Choď na obsah Choď na menu
 


Poznať svojho nepriateľa (slash)

Severus sa v deň, keď Harry oslávi 16 rokov dozvie zarážajúcu vec. Harry je jeho syn. Nevie, ako si má s touto novinou poradiť. Má to Harrymu povedať, alebo si to nechať pre seba? Žiaľ, nemá veľa času na to aby sa rozhodol. Rozhodnutie musí padnúť rýchlo. Ako si stým poradia?  Temný pán vymýšľa nový plán o ktorom nikomu nič nepovedal a to znamená, že môžu čakať čokoľvek... To čo vymyslel však nečakal nikto! 

Hlavný pár: Harry Potter/Tom Riddle

 

 

 

Príspevky

26. Kapitola

14. 3. 2022

| Komentáre: 0

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

 

25.Kapitola

28. 6. 2021

| Komentáre: 2

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Viem že tu mám takmer nulovú aktivitu. Ospravedlňujem sa, ale skutočne nemám čas. Pri poslednej kontrole som zistila, že som dokonca zabudla pridať jednu hotovú kapitolu. Takže, ak tu náhodou ešte niekto chodí kontrolovať, či pribudla nová kapitola, nech sa páči: Jedno krátke pokračovanie :)

 

24.Kapitola

15. 5. 2020

| Komentáre: 2

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Dúfam, že si kapitolu užijete aspoň z časti tak, ako ja jej písanie. Udalosti v Rokville patrili k tým, ktoré ma prinútili začať písať túto poviedku. Raz mi prišla na myseľ scéna, kde sa snaží Voldemort presvedčiť Harryho aby si pridal k nemu. A tá myšlienka mi nedala spať, a ja som musela rozmýšľať o tom, čo by ich k danej situácií viedlo. A tak som začala písať. 

Možno aj preto mi táto kapitola trvala tak dlho. Keďže so mnou bola prakticky od začiatku tohto príbehu, mala som veľa času na to, aby som o nej premýšľala. No a keď som ju nakoniec začala písať, nebola som s ničím spokojná. Stále mám pocit, že sa mi nepodarilo vyjadriť všetko čo som chcela... No vzaté z celkového pohľadu som celkom spokojná. Ďakujem vám všetkým za vašu trpezlivosť a teším sa na vaše názory.  

 

23.Kapitola

3. 2. 2020

| Komentáre: 4

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Dnes to bola kratšia kapitola, kde sme sa trochu zoznámili so Severusovými myšlienkami. Remus začína ukazovať svoju úlohu, ako diplomat a uzmierovací agent medzi Harrym a Severusom. Bol to jeden z dôležitých rozhovorov, ktoré nás v blízkej budúcností čakajú. A čoskoro sa konečne dá aj príbeh trochu do pohybu.

 

22.Kapitola

12. 1. 2020

| Komentáre: 0

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

 

Je to už hrozne dlho, čo som vydala poslednú časť, za čo sa vám hrozne ospravedlňujem. Rada by som povedala, že sa to zlepší, no nemôžem. Nechcem sľubovať niečo, čo nemôžem na 100% sľúbiť. 

Čo však sľúbiť môžem je, že tento príbeh budem ďalej písať, hoci mi to trvá pridlho. Túto kapitolu venujem všetkým trpezlivým čitateľom, ktorý ešte pre mňa majú pochopenie a nevzdali to dlhé čakanie na pokračovanie. 

Len tak na osvieženie v poslednej kapitole práve začal druhý týždeň školy (a to už je za nami viac ako 20 kapitol príbehu) a Harry už stihol byť takmer mŕtvi a stihol spraviť jednu z najväčších chýb svojho života, ktorú sa teraz musí pokúsiť napraviť.

Už vás viac nebudem zdržiavať svojimi kecmi a prajem vám príjemné čítanie. Za názory budem veľmi rada.

 

21.Kapitola

7. 4. 2019

| Komentáre: 6

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Po dlhšom čase opäť pridávam novu kapitolu. Priznám sa, že sa mi písala ťažko. Asi preto, že mi bolo hrozne smutno z toho, ako to vlastne dopadlo... ale nebudem prezrádzať.

Chcela by som poďakovať Kilia Ice, Tinu a Rozarkaf za komentár pri poslednej kapitole. Som rada, že sa tu ešte objavia nejaký ľudia a ešte o kúsok radšej som rada za nové tvare. Snáď sa vám nová kapitola bude páčiť.

Nyssa 

 

20.Kapitola

30. 1. 2019

| Komentáre: 5

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Chápem, že je to pravdepodobne najme moja vina, pretože moja aktivita je pomerne malá.. Ale návštevnosť stánok je čím ďalej tým menšia rovnako ako prečítania nových kapitol. A tak som na vážkach, či mám ďalej pokračovať s publikovaním poviedok aj tu blogu. Rozpísanú poviedku tu ešte určite dokončím, ale váham, či sa oplatí začínať aj s niečím ďalším. S písaním však nekončím, len sa presúvam primárne na wattpad. Mám pocit, že spätná väzba je tam vyriešená lepšie. A možno prekvapím aj samú seba a budem naďalej pokračovať na oboch stránkach...

No dosť bolo mojich kecov, je čas napísať niečo ku kapitole. Opäť len krátka, ale zdalo sa mi vhodné ukončiť ju v danom momente. Nesie sa viac - menej v uvoľnenom duchu a bolo mi ľúto tú atmosféru zničiť. Pretože sa nenávratne blížime k temným časom... 

 

19.Kapitola

1. 12. 2018

| Komentáre: 0

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Dnešná kapitola je trochu kratšia za čo sa úprimne ospravedlňujem. Síce som si kúpila novú klávesnicu, no akosi si na ňu neviem zvyknúť a tak mi to písanie ide akosi pomaly. Napriek tomu dúfam, že sa vám táto kapitola bude páčiť. 

A ak vydržíte čakať do ďalšej kapitoly.... možno uvidíte aj Temného pána :-D

 

18. Kapitola

14. 8. 2018

| Komentáre: 6

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Ako prvé, rada by som poďakovala Lady Corten a Kilia Ice za komentáre. Som rada, že sa ešte stále niekto, kto túto poviedku číta :)

Opäť mi to trvalo, ale konečne som kapitolu dopísala. Poprosím fanfáry pre všetkých, ktorí ešte vydržali čakať. 

Z tejto kapitoly mám trochu rozporuplné pocity, ale... neviem ako nikam by som ju mala napísať.  Potrebovala som začať s tvorbou Voldemortovho charakteru... predsa len, tento príbeh bude Harrymort, takže jeho povaha bude musieť byť trošičku pozmenená oproti originálu.... Čo hovoríte na Voldemorta- slizolínskeho vodcu?

Taktiež sme nahliadli aj trochu do Sevovej minulosti. Aj tú som trochu upravila, no snažila som sa v upravenej verzií priblížiť k originálu. Predsa len, náš temný profesor si zaslúži aspoň pár rokov pekného detstva... ako protiváhu tým ďalším krutým rokom.

Čo si myslíte o zrazu prehnane ochranárskych sklonoch Voldyho a riaditeľa? A aký máte typ na Dracovu "tajnú" úlohu? :D

Dúfam, že sa vám kapitola aspoň trochu páčila, hlavne keď ste na ňu museli čakať tak dlho... Je vtipné, že presne mám vymyslené, čo sa bude diať... potom. Ale vymyslieť ako sa dostať tam kam potrebujem je vlastne celkom ťažké :D

Nu, koniec mojich rečí. Dúfam, že ďalšia časť mi nebude trvať tak dlho :/ 

 

17.Kapitola

10. 5. 2018

| Komentáre: 2

| Rubrika: Poznať svojho nepriateľa (slash)

Je tu ďalšieho pokračovanie. Dúfam že nebudete sklamaný :) Celkom ma zaujíma váš názor, čo si myslíte, že sa dialo u Voldyho? A kam odišli Malfoyovci? 

Ďakujem za vašu trpezlivosť, viem že mi to pridávanie fakt trvá dlho.